Dul PDF

Tunisiamobilitycongress.com Dul Image
AÇIKLAMA

Bir Dul kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Dul kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Louis Fournier tarafından yazılmıştır.

"Artık dulum. 12 Kasım günü Sylvie öldü.Çok üzücü.Bu sene indirimli satışlara birlikte gidemeyeceğiz."Jean-Louis Fournier eşinden önce ölmek istiyordu. Ama eşi ondan önce davrandı. 40 yıllık evliliğin ardından dul kalan Fournierkendini teselli etmek, belki de intikam almak için karısından söz ediyor. Ama onu anlatırken aslında bize kendisini anlatıyor.Sayfa Sayısı: 116Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Yapı Kredi Yayınları 

Şekercik dadlum arkadaş ilan sitesi bayan arkadaş veya erkek arkadaş bulmanın en kolay yolu. Arkadaş arıyorum, arkadaş arama, kız arkadaş, evlenecek bayan gibi benzeri aramalara sonuçlar üretir.

BILGI

YAZAR: Louis Fournier

DOSYA ADI: Dul.pdf

ISBN: 9789750824760

YAYIN TARIHI: 2013

DOSYA BOYUTU: 6,30 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Dul Kadınlar - Film 2018 - Beyazperde.com

46 yaşında dul kalmış buğday tenli seksi vücutlu bir bayanım 10 aydır kimseyle birlikte olmadım canım çok seks yapmak istiyor kendini bilen sorumluluk sahibi gizlilik şartıyla bir erkekle tek gecelik yada...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Dul Haberleri Dul Haber Dul Son Dakika Haberleri

Güncel Türkçe Sözlük. dul anlamı is. Eşi ölmüş veya eşinden boşanmış kadın veya erkek: "Bebek'teki evinde bir dul kız kardeşiyle yalnız yaşar." dul anlamı 1. Taraf: Karşı dulda avcılar tüfek atıyor.

İLGILI KITAPLAR