Vişne Renkleri PDF

Tunisiamobilitycongress.com Vişne Renkleri Image
AÇIKLAMA

Bir Vişne Renkleri kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Vişne Renkleri kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Enes Kariç tarafından yazılmıştır.

- Emin, bu hareketlerin beni çok şaşırtıyor, aynı zamanda da üzüyor. Doğru Yol’u öğrenesin diye Medrese’ye gönderdiğim sendin, sen. Senin iftara yarım saat kala “Çocuklar, bu gece mübarek bir gecedir, Allah bu gece mutsuz ve hüzünlü olanların dualarını kabul ediyor! Haydi önce namaz kılalım!” demeni bekliyordum. Ama sen hiçbir şey yapmadın! Ne sen, ne de ev sakinlerinden bir başkası.- Görüyorum ki Medrese’de hiçbir şey öğrenememişsin Emin! Hiçbir şey! Kitaplarda işe yarar bir şey gördüysen bile, unutmuşsun. Bolşevik tükürüğünün kokusu seni de boğmuş! Sen de beş köşeli yıldız karşısında titriyorsun! Yazıklar olsun! Medreseler, insanlara karşı daha yumuşak olup Allah’a karşı lakayıt olmayı öğretmezler! Görüyorum ki Bosna’da İslam fakirlerle, serserilerin eline kalacak! Fukaranın eline kalacak!Hocalar ve hacılar, İslam’ı tarihe gömecekler, tabii şimdiye kadar gömmedilerse... (Tanıtım Bülteninden)  

Ana renkleri farklı oranlarda karıştırdığımızda ara renkleri elde ediyoruz. Vişne renginden bayrak kırmızısı rengini elde etmek zor olur ancak nar çiçeğine yaklaşan bir ton elde etmek mümkün.

BILGI

YAZAR: Enes Kariç

DOSYA ADI: Vişne Renkleri.pdf

ISBN: 9786059556514

YAYIN TARIHI: 2019

DOSYA BOYUTU: 6,85 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Hangi Renk Hangi Renkle Uyumlu | Kadına Dair Herşey

Vişne kızılı saç rengi, ışıl ışıl bir saç rengidir. Kızılın en dikkat çekici tonlarından birisidir. Cazibenizi ortaya koymak kadınsı yönünüzü öne çıkarmak için bu rengi tercih edebilirsiniz.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Vişne Renk

Vişne rengi mutfaklar ve mutfak dekorasyonuna yönelik. Mutfakta sakin ve huzurlu bir atmosfer yakalamak istiyorsanız, vişne kırmızı, vişne çürüğü tonlarını tercih edebilirsiniz.

İLGILI KITAPLAR