Yasemin Kokusu PDF

Tunisiamobilitycongress.com Yasemin Kokusu Image
AÇIKLAMA

Yasemin Kokusu harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Jude Deveraux. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Jude Deveraux'den Yasemin Kokusu kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Hayatı pahasına kaçmak zorunda olan yakışıklı bir İskoç, Keşfetmeye meraklı, esprili ve yetenekli bir genç kadın, Bütün tehlikelere bedel, tutku dolu bir aşk… Zengin bir ailenin kızı ve yetenekli bir ressam olan Catherine Edilean Harcourt'un, evlilik hayallerini gerçekleştirmeyi bekleyen çok sayıda talibi vardır. Ancak ağabeyleriyle büyüyen Cay'in maceracı ruhu, vaftiz babasının ona acil bir görev vermesiyle açığa çıkar. Cay, bir baloya katılmadan önce eski bir aile dostunun oğluna bir at teslim etmelidir… ancak bu adam, karısını öldürmekten hüküm giymiş bir hapishane kaçkınıdır! Planlar beklendiği gibi gitmeyince genç kadın kendini bir anda firari İskoç Alexander McDowell'ın peşine düşenlerden dörtnala kaçarken bulur. Korkmasına rağmen Alex'ten karşı koyamadığı bir şekilde etkilenmiştir. Genç adamın haksızlıklarla dolu hikâyesine ve masumiyetini kanıtlama macerasına kapılıp onunla birlikte vahşi doğaya adım atan Cay, belki ona güvenmekle hayati bir hata yapmıştır… ama belki de aşk, ikisinin de kurtuluşu olacaktır. "Deveraux, âşıkların klasik atışmalarını ve şaşırtmacalı olay örgüsünü, kırık kalplerin timsahlar ve zehirli yılanlar kadar ölümcül olabildiği, egzotik bir tarih sahnesine ustalıkla yerleştirmeyi başarmış." -Publishers Weekly-"Keyifli ve macera dolu bir romans. Rengârenk bir arka planın ötesinde, büyüleyici karakterler öyküyü mükemmelliğe taşıyor… Yasemin Kokusu'nu sırf incelikle işlenmiş bir romansın keyfine varmak için bile okumak mümkün." -Romance Times-"Edilean serisine keyifli bir tarihi romans daha ekleniyor… Deveraux hem eski hem de yeni hayranlarına hitap edecek bir hikâye kaleme almış." -Booklist-"Devamını iple çekeceksiniz." -Daily Telegraph-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 320Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 

...gidilen görüntülerde gizli. balkon gibi bir alandan aşağıya sarkan yaseminler, ve yasemin çiçeği kokusu... silik görüntülerin hepsinin ardına saklanmış bir halde, incecik bir cicekten yayılan o koku..

BILGI

YAZAR: Jude Deveraux

DOSYA ADI: Yasemin Kokusu.pdf

ISBN: 9786053438557

YAYIN TARIHI: 2016

DOSYA BOYUTU: 9,83 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Yasemin Kokulu Parfümler Etki Gösterebilir

Her kokunun etkisi farklıdır. Örneğin papatya veya lavanta kokuları rahatlatırken, nane kokusu kişiyi canlandırabilir. Afrodizyak etkisi bulunan yasemin yağı tatlı çiçek kokusuyla uyarıcı etkiye sahiptir.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Yasemin Kokulu Parfüm Markaları | İpeksi Cilt

parfümde yasemin kokusu. uzun zamandır body shop'ın neroli jasmin'inin kullandım ama üretimi durmuş. bu kokudan vazgeçmemek, en azından benzer kokulara devam etmek istiyorum ama...

İLGILI KITAPLAR