Her Şey Su İle Başladı PDF

Tunisiamobilitycongress.com Her Şey Su İle Başladı Image
AÇIKLAMA

Her Şey Su İle Başladı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Helen Keller. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Helen Keller'den Her Şey Su İle Başladı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Helen Keller 1880-1968 yılları arasında yaşamış Amerikalı bir pedagogdur. Onu diğer pedagoglardan farklı kılan şey neredeyse doğuştan diyebileceğimiz kör, sağır ve dilsiz olmasıydı. O, insan beyninin gücünün de canlı bir örneği. Yaşamının ilk on dokuz ayında zihninde yer etmiş tek bir sözcükten, "su" sözcüğünden yola çıkarak başardığı her şey (İngilizce, Almanca, Fransızca, Latince ve Rusça konuşabiliyordu) beynin, kullanıldığı taktirde ne olağanüstü kapasitesi olduğunu gösteren bir mucizenin ifadesi. Bakan körler, işiten sağırlar ve konuşan dilsizlerle dolu olan bir dünyada o gören bir kör, duyan bir sağır ve kendini ifade edebilen bir dilsizdi. Helen Keller, yaşamı parmak uçlarıyla keşfetti... Azmiyle, yaptıklarıyla ve yarattıklarıyla milyonlarca insan için esin kaynağı ve başarı örneği oldu.Onun hayat hikâyesini okuduğunuzda, "zor" yaşamınızı kolaylaştırma gücünün kendinizde olduğunu da keşfedeceksiniz. Tıpkı Helen Keller gibi.İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 104Baskı Yılı: 2009e-Kitap: Format: Sayfa Sayısı: 105Baskı Yılı: 2009Dili: TürkçeYayınevi: Kuraldışı Yayınları 

Helen Keller 1880-1968 yılları arasında yaşamış Amerikalı bir pedagogdur. Her Şey Su ile Başladı - 9789752751484 - Kuraldışı Yayınevi.

BILGI

YAZAR: Helen Keller

DOSYA ADI: Her Şey Su İle Başladı.pdf

ISBN: 9789752751484

YAYIN TARIHI: 2009

DOSYA BOYUTU: 7,46 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Her Şey Su İle Başladı - Helen Keller

Yaşamının ilk on dokuz ayında zihninde yer etmiş tek bir sözcükten, "su" sözcüğünden yola çıkarak başardığı her şey (İngilizce, Almanca, Fransızca, Latince ve Rusça konuşabiliyordu) beynin...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Her Şey Su ile Başladı Pdf İndir - Pdf İndir

Helen Keller. Helen Keller 1880-1968 yılları arasında yaşamış Amerikalı bir pedagogdur. Onu diğer pedagoglardan farklı kılan şey neredeyse doğuştan diyebileceğimiz kör, sağır ve dilsiz olmasıydı.

İLGILI KITAPLAR